PL
menu
Szybki kontakt
01

KOMPLEKSOWE INSTALACJE WENTYLACYJNE

Oferujemy zaawansowane i wydajne systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne dla firm i przedsiębiorstw. Realizujemy projekty, które dla innych są nieosiągalne..

02

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty.

O FIRMIE

Tworzymy systemy dopasowane do indywidualnych potrzeb, które spełniają wysokie wymagania Inwestorów i Przedsiębiorstw.

Pozwala nam na to nasze wieloletnie doświadczenie w budowie różnego rodzaju instalacji. Nasza firma może pochwalić się bardzo zgranym i kompetentnym zespołem, który jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym projektom.

Zaprojektujemy dla Was każdą instalację wentylacyjną i klimatyzacyjną.

Od stadium projektu, doboru urządzeń, montażu, uruchomienia, po regulacje i pomiary. Kompleksowo!

Specjalizujemy się w budowie zaawansowanych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w centrach handlowych oraz obiektach przemysłowych i handlowych. Jesteśmy specjalistami w systemach oddymiania mechanicznego i wentylacji strumieniowej. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów na terenie całej Europy.

Dostarczamy profesjonalne i nowatorskie rozwiązania dla obiektów użyteczności publicznej.

A

Restauracje

Realizujemy zaawansowane projekty dla lokali gastronomicznych. Zaufało nam wiele znanych marek, które są ogromnie zadowolone ze współpracy z nami: Pasibus, Sevi Kebab, Kuchnia Marche i Lulu Cafe Lepione

B

Obiekty Komercyjne

Nasze systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne są wykorzystywane w popularnych sklepach takich jak: Adidas, CCC, Cropp, Douglas, Home&You, House czy Reserved.

D

Hale produkcyjne

Realizujemy zaawansowane systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne w halach produkcyjnych i magazynach. Gwarantują one pracownikom lepsze warunki do wykonywania codziennych zadań i bezpieczeństwo produkowanych oraz przechowywanych tam towarów.

E

Budynki mieszkalne

Tworzymy kompleksowe instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne w budynkach mieszkalnych. To ciche, energooszczędne i niezawodnie działające systemy zapewniające mieszkańcom odpowiedni poziom komfortu.

E

Szpitale

Projektujemy realizujemy efektywne rozwiązania wentylacyjne i klimatyzacyjne dla szpitali. Nasze systemy ułatwiają zachowanie odpowiedniego stanu powietrza w pomieszczeniach, zmniejszają stężenie drobnoustrojów i zapewniają lepszy komfort dla personelu i pacjentów.

F

Biurowce

Zapewniamy profesjonalne projekty dla biurowców, uwzględniające cichą pracę, dużą wydajność zastosowanych urządzeń, a także ich estetykę. Proponujemy rozwiązania, które pozwalają na stworzenie najbardziej przyjaznego środowiska pracy.

G

Hotele

Naszą domeną są instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne dla obiektów hotelowych. Zapewniają one najwyższą jakość i czystość powietrza w hotelu, co przekłada się na jego lepszą ocenę przez odwiedzających i bardzo wysoki komfort przebywania.

03

Nasze Usługi

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów z zakresu klimatyzacji i wentylacji, który działa na rynku już od 20 lat. Mamy na swoim koncie wiele realizacji dla różnych Klientów. Naszym głównym założeniem jest wysoka jakość usług. Dlatego wykorzystujemy najbardziej innowacyjne.

technologie i profesjonalny sprzęt montażowy. Dbamy też o ciągły rozwój naszych projektów i poszukujemy najnowocześniejszych rozwiązań. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

Zaawansowane rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne

Budujemy profesjonalne systemy klimatyzacji, wentylacji, oddymiania i wentylacji strumieniowej, które są niezawodne oraz łatwe w obsłudze.

Idealnie dopasowany projekt

Starannie opracowujemy dokumentację projektową, wykonawczą i powykonawczą. Indywidualnie dobierając urządzenia i najlepsze rozwiązania technologiczne.

Szybki montaż

Zlecenia realizujemy szybko i rzetelnie, a do prac wykorzystujemy sprawdzone materiały i najlepsze narzędzia.

Profesjonalne wsparcie techniczne

Zapewniamy Państwu pomoc ze strony wielojęzycznej kadry biurowej oraz bardzo doświadczonej kadry technicznej i serwisowej.

A

10 lat

Gwarancji

Dbamy o jakość naszych usług i zapewniamy długoletnie wsparcie serwisowe

B

1000+

Zrealizowanych projektów

Zrealizowaliśmy już wiele projektów w 10 europejskich krajach, m.in: Polsce, Czecach, Austrii oraz Rumunii

C

20 lat

Doświadczenia

Działamy na rynku od kilkudziesięciu lat i dobrze znamy potrzeby oraz oczekiwania Klientów

04

Realizujemy projekty, które dla innych wydają się nieosiągalne!

Zaufali nam

Tworzymy nowoczesne i zaawansowane technologicznie systemy budynkach wielorodzinnych, oraz dużych obiektach przemysłowych i handlowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację bardzo wymagających zadań z sukcesem oraz gwarancją zadowolenia Klienta. To nie tylko projekty klimatyzacji i wentylacji, ale również skomplikowane instalacje oddymiania mechanicznego i wentylacji strumieniowej. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Wykonujemy instalacje w budynkach wielorodzinnych, biurach, halach produkcyjnych i magazynowych, sklepach, hotelach, galeriach handlowych oraz szpitalach.

Okaidi
Cropp
Adidas
Douglas
home and you
ccc
House
Express Oriental
Reserved
kuchnia marche
Lulu Cafe
Max mara
Pasibus
SeviKebab
Orlen
Circle
Statoil
eobuwie
05

Zapewniamy realizację usług na najwyższym poziomie. Sprawdź nas!

A

Najlepszy zespół

W naszej firmie pracują ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem, którzy odpowiedzialnie podchodzą do swoich zadań i zawsze służą pomocą.

B

Stały kontakt

Klient może liczyć na stały kontakt i potrzebne wsparcie. Nasi pracownicy mówią w kilku językach, co ułatwia komunikację z osobami spoza Polski.

C

Elastyczność

Zapewniamy kompleksową obsługę i jesteśmy w stanie dopasować projekty do potrzeb osób i firm z różnych branż. Wszystko dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu.

Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego łączymy pasję z doświadczeniem i w ten sposób uzyskujemy najlepsze efekty. Jesteśmy firmą, której możesz zaufać.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i otrzymaj fachowe wsparcie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Zapewniamy szybką wycenę inwestycji i profesjonalną realizację założeń projektowych.

05

Kontakt

Podziel się swoimi uwagami lub wyślij do nas zapytanie - wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz. Gwarantujemy szybką odpowiedź.

Biuro

Venticore

Polska | Austria | Czechy | Niemcy | Słowacja | Węgry | Szwecja | Norwegia | Rumunia | Słowenia | Serbia

Biuro ul. Zatorska 61 Wrocław
Telefon +48 692 738 989